| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1.7cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649990 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Glam Circles Silver Plated Necklace
Code: 354520
Iced Gem Glam Circles Silver Plated Earrings
Code: 354521
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 1.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740650002 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Heart Silver Plated Necklace
Code: 354523
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740650019 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Glam Rox Gold Plated Oppulent Bangle (349191)
Mixed Metal Glam Rings Necklace (364461)
Magnetic Glam Butterfly Brooch (354686)
Mixed Metal Glam Hoop Earrings (364463)