| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740649884 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Heart Gold Plated Necklace
Code: 354502
Iced Gem Huggie Heart Gold Plated Earrings
Code: 354503
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.4cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649891 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Chic Squares Silver Plated Necklace
Code: 354505
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.4cm x 1.6cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740649907 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Mixed Metal Eternal Teardrops Necklace (349246)
Geometric Sparkle Square Silver Plated Necklace (349211)
Xmas Glass Snowman Bauble Large (350657)
Aquamarine Dachshund Mug (AQM010)
Aquamarine Collie Mug (AQM017)