| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4 x 1.4 x 0.5cm |
| Barcode | 5036740680757 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Twisted Heart Gold Plated Earrings
Code: 364560
Iced Gem Sunshine Gold Plated Necklace
Code: 354500
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.9cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740649860 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Sunshine Gold Plated Earrings
Code: 354501
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.4cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740649877 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Iced Gem Planet Heart Silver Plated Friendship Bracelet (354517)
Raindrops Umbrella Silver Plated Necklace (354554)