| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 0.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740649938 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Glam Silver Plated Hoop Earrings
Code: 354511
Iced Gem Knot Silver Plated Necklace
Code: 354513
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.2cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740649945 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Knot Silver Plated Earrings
Code: 354514
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 70cm |
| Barcode | 5036740649952 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
High Definition Art Rockstar Kitty (353166)