| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.9cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740649860 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Sunshine Gold Plated Necklace
Code: 354500
Iced Gem Sunshine Gold Plated Earrings
Code: 354501
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.4cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740649877 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Heart Gold Plated Necklace
Code: 354502
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740649884 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace (324660)
Tree of Life Tote Bag Cream (289961)
Equilibrium SP Crystal Sparkle Cube Earrings (279714)
Mixed Metal Two Halves Heart Bracelet (349250)
Rope Knot Silver Plated Stud Earrings (319728)