| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 70cm |
| Barcode | 5036740649952 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Knot Silver Plated Earrings
Code: 354514
Iced Gem Planet Heart Silver Plated Necklace
Code: 354516
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 1.6cm x 0.7cm |
| Barcode | 5036740649969 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Planet Heart Silver Plated Friendship Bracelet
Code: 354517
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 1.6cm x 0.7cm |
| Barcode | 5036740649976 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Desire Aroma Rib Glass Diffuser Pomegranate 2L (LP75539)
Desire Aroma Rib Glass Diffuser Pomegranate 1L (LP74611)
Macneil Santa Coasters Set of 4 (LP54303)
All That Bling Gold Plated Tennis Bracelet (329366)
Men's Classic Boxed Mug Loco (LP99881)
High Definition Art Rockstar Kitty (353166)