| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.4cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740649877 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Sunshine Gold Plated Earrings
Code: 354501
Iced Gem Heart Gold Plated Necklace
Code: 354502
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740649884 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Huggie Heart Gold Plated Earrings
Code: 354503
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.4cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649891 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Earrings (359171)
Sparkle Lines Silver Plated Bangle (359470)
Fox Under The Moon 2nd Ed. Book (FM251FUTM)
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace (324660)
Glam Hang Crystal Silver Plated Bangle (359475)