| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.2cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740649945 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Knot Silver Plated Necklace
Code: 354513
Iced Gem Knot Silver Plated Earrings
Code: 354514
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 100cm x 100cm x 70cm |
| Barcode | 5036740649952 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Planet Heart Silver Plated Necklace
Code: 354516
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 1.6cm x 0.7cm |
| Barcode | 5036740649969 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Nordic Lights Candle Shade Daughter (K62350)
Village Pottery Garden Mini House Tealight (340280)
Moving Crystal Silver Plated Sparkle Teardrop Earrings (339947)
Bamboo Silver Plated Large Heart Earrings (359174)
Nordic Lights Candle Shade Cutout Star (K62867)
Tree of Life Cross Body Bag Cream (299741)
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Scallop Cuff Boxed Gloves (349965)
Floral Meadow Tote Bag (324846)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection