| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.4cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649891 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Huggie Heart Gold Plated Earrings
Code: 354503
Iced Gem Chic Squares Silver Plated Necklace
Code: 354505
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.4cm x 1.6cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740649907 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Chic Squares Silver Plated Earrings
Code: 354506
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649914 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection