| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.4cm x 1.6cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740649907 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Chic Squares Silver Plated Necklace
Code: 354505
Iced Gem Chic Squares Silver Plated Earrings
Code: 354506
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649914 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Glam Silver Plated Hoop Earrings
Code: 354511
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 0.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740649938 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Girly Text Bag Medium (E368963)
Geometric Modern Contemporary Gold Plated Necklace (349219)
Xmas Glass Snowman LED Dome Tall (350663)
Fox Under The Moon Watching From The Stars Book (FM257WFTS)
Equlibrium Tree of Life Brooch (279691)
Scribbles Daddy Plaque (K64357)