| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740649914 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Chic Squares Silver Plated Earrings
Code: 354506
Iced Gem Glam Silver Plated Hoop Earrings
Code: 354511
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 0.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740649938 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Iced Gem Knot Silver Plated Necklace
Code: 354513
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.2cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740649945 |
| Range | Equilibrium Iced Gem Collection |
| Collection | Equilibrium Iced Gem |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Diamante Hoop Silver Plated Earrings (334585)
Cute Dachshund Brooch (339964)
Iced Gem Heart Gold Plated Necklace (354502)
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Earrings (359171)
Sparkle Lines Silver Plated Bangle (359470)
Fox Under The Moon 2nd Ed. Book (FM251FUTM)
Moving Crystal Silver Plated Teardrop Necklace (324660)
Glam Hang Crystal Silver Plated Bangle (359475)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection