| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1 x 0.3 x 1cm |
| Barcode | 5036740679829 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Glam Rings Bracelet
Code: 364462
Mixed Metal Glam Hoop Earrings
Code: 364463
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7 x 0.6 x 0.3cm |
| Barcode | 5036740679836 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Elegant Circles Necklace
Code: 364466
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5 x 1.3 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740679867 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Bath & Body Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening