| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.1cm x 1.8cm |
| Barcode | 5036740633746 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Eternal Teardrops Necklace
Code: 349246
Mixed Metal Two Halves Heart Bracelet
Code: 349250
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.4cm |
| Barcode | 5036740633753 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Triple Heart Bracelet
Code: 349251
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740633760 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Rope Knot Silver Plated Stud Earrings (319728)