| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.6cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740633722 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Circle Hanging Ball Necklace
Code: 349244
Mixed Metal Modern Heart Necklace
Code: 349245
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 2cm |
| Barcode | 5036740633739 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Eternal Teardrops Necklace
Code: 349246
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.1cm x 1.8cm |
| Barcode | 5036740633746 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)