| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.8cm x 1.3cm |
| Barcode | 5036740633692 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Modern Teardrop Necklace
Code: 349241
Mixed Metal Triple Heart Necklace
Code: 349243
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740633715 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Mixed Metal Circle Hanging Ball Necklace
Code: 349244
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.6cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740633722 |
| Range | Equilibrium Mixed Metal Collection |
| Collection | Equilibrium Mixed Metal Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Moo-Shroom Coo Extra Large (355063)
Butterfly Cluster Tote Bag (319820)
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Bracelet (359185)
Cute Bronze Highland Coo Sitting Large (355053)
Father's Day Galaxy Grandad Plaque (K64372)