| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 1,150cm x 1,200cm x 1,200cm |
| Barcode | 5036740638079 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planters With Feet Small
Code: 346281
Cobalt Planter With Feet Long Stems
Code: 346285
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,700cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638086 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planter With Feet Large Creeper
Code: 346286
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,700cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638093 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Cobalt Planters With Feet Small (346281)
Deco Glass Tree Jewel Baubles Medium (2561)
Deco Glaze Planter Artichoke Large (346291)
Heartfelt Words Silver Plated Bracelet Love Moon (354926)
Heartfelt Words Silver Plated Bracelet Enjoy (354925)