| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638024 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Tropic Petal Planter Large Green
Code: 346266
Tropic Leaf Planter Small
Code: 346270
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 1,050cm x 1,170cm x 1,170cm |
| Barcode | 5036740638031 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Tropic Leaf Planter Large Blue
Code: 346275
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638048 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Copper Silver Spin Frame 6x4 (275405)
Bright Silver Spin Frame 6x4 (275410)