| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638017 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Tropic Petal Planter Large Blue
Code: 346265
Tropic Petal Planter Large Green
Code: 346266
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638024 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Tropic Leaf Planter Small
Code: 346270
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 1,050cm x 1,170cm x 1,170cm |
| Barcode | 5036740638031 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Duo Style Silver Plated Bracelet Love Moon (344770)
Modern Silver Plated Message Bracelet Friends For (344775)
Wildflower Meadow LED Tube Small (355720)
Tropic Petal Planter Small (346260)
Modern Silver Plated Message Bracelet Love Moon (334687)