| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 800cm x 800cm x 800cm |
| Barcode | 5036740638062 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planter With Feet Mini
Code: 346280
Cobalt Planters With Feet Small
Code: 346281
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 1,150cm x 1,200cm x 1,200cm |
| Barcode | 5036740638079 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planter With Feet Long Stems
Code: 346285
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,700cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638086 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Deco Glass Tree Jewel Baubles Medium (2561)
Deco Glaze Planter Artichoke Large (346291)
Heartfelt Words Silver Plated Bracelet Love Moon (354926)
Heartfelt Words Silver Plated Bracelet Enjoy (354925)