| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638055 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Tropic Leaf Planter Large Green
Code: 346276
Cobalt Planter With Feet Mini
Code: 346280
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 800cm x 800cm x 800cm |
| Barcode | 5036740638062 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planters With Feet Small
Code: 346281
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 1,150cm x 1,200cm x 1,200cm |
| Barcode | 5036740638079 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Duo Style Silver Plated Bracelet Mum (344773)
Deco Glass Tree Decadent Tones Medium (317146)
Daisy Field LED Tube Large (355731)
Duo Style Silver Plated Bracelet Friends (344771)