| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,270cm x 1,400cm x 1,400cm |
| Barcode | 5036740645268 |
| Range | Deco Glaze Planters |
| Collection | Planters |
Deco Glaze Planter Motif 14cm
Code: 350631
Tropic Petal Planter Small
Code: 346260
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 1,050cm x 1,170cm x 1,170cm |
| Barcode | 5036740638000 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Tropic Petal Planter Large Blue
Code: 346265
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638017 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Modern Silver Plated Message Bracelet Love Moon (334687)