| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,700cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638086 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planter With Feet Long Stems
Code: 346285
Cobalt Planter With Feet Large Creeper
Code: 346286
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,700cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638093 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Deco Glaze Planter Artichokes Small
Code: 346290
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1,050cm x 1,200cm x 1,200cm |
| Barcode | 5036740638116 |
| Range | Deco Glaze Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Deco Glass Tree Baubles Medium (1231)
Daisy Chain Two Tone Rings Earrings (364579)
Daisy Chain Two Tone Daisy Circle Necklace (364583)
Solitaire Silver Plated Clip On Earrings (354700)
Tropic Leaf Planter Large Green (346276)
Deco Glass Tree Grey Blush Red Medium (317141)