| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638048 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Tropic Leaf Planter Large Blue
Code: 346275
Tropic Leaf Planter Large Green
Code: 346276
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638055 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planter With Feet Mini
Code: 346280
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 800cm x 800cm x 800cm |
| Barcode | 5036740638062 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Deco Glass Tree Grey Blush Red Medium (317141)