| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,700cm x 1,650cm x 1,650cm |
| Barcode | 5036740638093 |
| Range | Vases & Planters |
| Collection | Planters |
Cobalt Planter With Feet Large Creeper
Code: 346286
Deco Glaze Planter Artichokes Small
Code: 346290
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1,050cm x 1,200cm x 1,200cm |
| Barcode | 5036740638116 |
| Range | Deco Glaze Planters |
| Collection | Planters |
Deco Glaze Planter Artichoke Large
Code: 346291
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,500cm x 1,700cm x 1,700cm |
| Barcode | 5036740638123 |
| Range | Deco Glaze Planters |
| Collection | Planters |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses