| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 10cm |
| Barcode | 5036740552894 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Warmer Wreath
Code: 315290
Village Pottery Xmas Warmer Heart
Code: 315291
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 11cm |
| Barcode | 5036740552900 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Red House Tealight
Code: 320000
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12.5cm x 7.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740555437 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Village Pottery Norman Church Tealight (335550)
Village Pottery Xmas Traditional House Tealight (310803)
Village Pottery Warmer Windows Aqua (315275)