| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22cm x 14cm x 10cm |
| Barcode | 5036740543434 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Country House Tealight Grey
Code: 310763
Village Pottery Xmas Tall House Tealight
Code: 310800
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740546602 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Cottage Tealight
Code: 310801
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 13cm |
| Barcode | 5036740546619 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories