| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14.5cm x 7.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740546640 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Church Tealight Small
Code: 310805
Village Pottery Xmas Church Tealight Large
Code: 310806
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22cm x 17cm |
| Barcode | 5036740546657 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Warmer Heart Teal
Code: 315270
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740552832 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Village Pottery Tall Blue House Tealight (200610)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)
Village Pottery cream House Tealight Large (200613)
Village Pottery Beige House Tealight Large (200612)