| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 15cm x 10cm |
| Barcode | 5036740552795 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Heart House Tree
Code: 315281
Village Pottery Xmas Warmer Wreath
Code: 315290
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 10cm |
| Barcode | 5036740552894 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Warmer Heart
Code: 315291
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 11cm |
| Barcode | 5036740552900 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Village Pottery Caravan Tealight Pink (335570)
Village Pottery Cowshed Tealight (362435)
Village Pottery Aqua House Tealight (320005)