| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 12cm x 13cm x 9cm |
| Barcode | 5036740546633 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Traditional House Tealight
Code: 310803
Village Pottery Xmas Church Tealight Small
Code: 310805
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14.5cm x 7.5cm x 7cm |
| Barcode | 5036740546640 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Xmas Church Tealight Large
Code: 310806
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 22cm x 17cm |
| Barcode | 5036740546657 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Village Pottery 2 Houses Tealight (288250)
Village Pottery Warmer Round Pink (315273)