| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 30cm x 200cm x 200cm |
| Barcode | 5036740614721 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Modern Silver Plated Message Bracelet All My Love
Code: 344777
Heartfelt Words Silver Plated Bracelet Enjoy
Code: 354925
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.6cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740644636 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Heartfelt Words Silver Plated Bracelet Love Moon
Code: 354926
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 180cm x 160cm x 30cm |
| Barcode | 5036740644643 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws