| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6 x 1.6 x 0.2cm |
| Barcode | 5036740677672 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Treasured Sentiment Silver Plated Bracelet Daughter
Code: 364871
Modern Silver Plated Message Bracelet Friends
Code: 334685
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740590551 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Modern Silver Plated Message Bracelet Love You
Code: 334686
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740590568 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |


Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Deco Glass Tree Gold Baubles Medium (4781)
Daisy Chain Two Tone Rings Earrings (364579)
Daisy Chain Two Tone Daisy Circle Necklace (364583)
Solitaire Silver Plated Clip On Earrings (354700)
Tropic Leaf Planter Large Green (346276)
Deco Glass Tree Grey Blush Red Medium (317141)