| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740590551 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Modern Silver Plated Message Bracelet Friends
Code: 334685
Modern Silver Plated Message Bracelet Love You
Code: 334686
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740590568 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Modern Silver Plated Message Bracelet Love Moon
Code: 334687
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740590575 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum (334693)
Tropic Petal Planter Large Blue (346265)