| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740590575 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Modern Silver Plated Message Bracelet Love Moon
Code: 334687
Contemporary Message Silver Plated T-Bar Bracelet Mum
Code: 334693
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 17cm |
| Barcode | 5036740590629 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |
Duo Style Silver Plated Bracelet Love Moon
Code: 344770
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 30cm x 200cm x 200cm |
| Barcode | 5036740614660 |
| Range | Equilibrium Sentiment Bracelets |
| Collection | Equilibrium Sentiment Bracelet |


Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Crochet Blooms
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Tropic Petal Planter Large Blue (346265)