| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L14.0cm x W7.0cm x H19.5cm |
| Barcode | 5036740685523 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Garden Fete Church Tealight
Code: 362408
Village Pottery Double Garden Thatch Tealight
Code: 362409
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L18.0cm x W8.5cm x H16.0cm |
| Barcode | 5036740685530 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Round Garden House Tealight
Code: 362410
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L11.0cm x W11.0cm x H16.5cm |
| Barcode | 5036740685547 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Frosty Xmas Cosy Fire Dome Large (352021)
Village Pottery Garden Fete Church Tealight (362408)
Frosty Jolly LED Snowman Medium (342376)
Village Pottery Croft House Thatch Straw (342592)
Village Pottery Round Garden House Tealight (362410)
Butterfly Glow LED Egg Lamp (346045)
Celebration Heart Plaque Engagement (335664)


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs