| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L15.5cm x W7.0cm x H13.5cm |
| Barcode | 5036740685493 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Flower Cottage Thatch Tealight
Code: 362405
Village Pottery Garden Butterfly House Tealight
Code: 362406
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L14.0cm x W7.5cm x H16.0cm |
| Barcode | 5036740685509 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery L Shape Garden Thatch Tealight
Code: 362407
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L16.5cm x W9.0cm x H13.8cm |
| Barcode | 5036740685516 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dungaree Coo Reading (355066)
Scribbles Daddy Socks (K64358)
Modern Checked Fur Cuff Gloves (339270)
Xmas Glass Santa LED Dome Small (350660)
Moo-Shroom Coo Sitting Small (355061)