| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L14.5cm x W7.0cm x H13.5cm |
| Barcode | 5036740685462 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Village Hall Tealight
Code: 362402
Village Pottery Yellow Garden Thatch Tealight
Code: 362403
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L12.0cm x W7.5cm x H14.8cm |
| Barcode | 5036740685479 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Daisy Cottage Thatch Tealight
Code: 362404
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L15.5cm x W7.0cm x H13.5cm |
| Barcode | 5036740685486 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Village Pottery Garden Shed Tealight (362401)
Twisted Silver Plated Hoop Earrings (314475)
All That Bling Two Tier Silver Plated Friendship Bracelet (349394)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)