| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L15.5cm x W7.0cm x H13.5cm |
| Barcode | 5036740685486 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Daisy Cottage Thatch Tealight
Code: 362404
Village Pottery Flower Cottage Thatch Tealight
Code: 362405
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L15.5cm x W7.0cm x H13.5cm |
| Barcode | 5036740685493 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Garden Butterfly House Tealight
Code: 362406
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L14.0cm x W7.5cm x H16.0cm |
| Barcode | 5036740685509 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Geometric Crystal Cubes Silver Plated Necklace (349216)
Village Pottery Croft House Cream Tealight (340275)
Boofle Metal Water Bottle (K63713)
Fox Under The Moon Watching From The Stars Book (FM257WFTS)
Equlibrium Tree of Life Brooch (279691)
Scribbles Daddy Plaque (K64357)