| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L12.0cm x W7.5cm x H14.8cm |
| Barcode | 5036740685479 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Yellow Garden Thatch Tealight
Code: 362403
Village Pottery Daisy Cottage Thatch Tealight
Code: 362404
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L15.5cm x W7.0cm x H13.5cm |
| Barcode | 5036740685486 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Flower Cottage Thatch Tealight
Code: 362405
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L15.5cm x W7.0cm x H13.5cm |
| Barcode | 5036740685493 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs