| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L19.5cm x W10.0cm x H19.0cm |
| Barcode | 5036740685745 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Highland Coo Planter
Code: 362441
Village Pottery Blue Garden Thatch Tealight
Code: 362400
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L9.0cm x W7.0cm x H12.0cm |
| Barcode | 5036740685448 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Garden Shed Tealight
Code: 362401
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L8.5cm x W6.5cm x H12.8cm |
| Barcode | 5036740685455 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |

Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Geometric Two Tone Modern Necklace (349220)
Pink Ombre Gift Bag Large (E298352)
Colourful Diamante Butterfly Brooch (284621)
Occasions Wrap (2 Sheet, 2 Tags) (E3558822)