| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L11.0cm x W11.0cm x H16.5cm |
| Barcode | 5036740685547 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Round Garden House Tealight
Code: 362410
Village Pottery Round House Teapot Tealight
Code: 362411
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L16.0cm x W8.0cm x H21.0cm |
| Barcode | 5036740685554 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Awning Town House Tealight
Code: 362415
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L11.5cm x W7.8cm x H20.5cm |
| Barcode | 5036740685561 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs