| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L18.0cm x W8.5cm x H16.0cm |
| Barcode | 5036740685530 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Double Garden Thatch Tealight
Code: 362409
Village Pottery Round Garden House Tealight
Code: 362410
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L11.0cm x W11.0cm x H16.5cm |
| Barcode | 5036740685547 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |
Village Pottery Round House Teapot Tealight
Code: 362411
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | L16.0cm x W8.0cm x H21.0cm |
| Barcode | 5036740685554 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery |

Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Village Pottery Blue Garden Thatch Tealight (362400)
Geometric Two Tone Modern Necklace (349220)
Pink Ombre Gift Bag Large (E298352)
Colourful Diamante Butterfly Brooch (284621)
Occasions Wrap (2 Sheet, 2 Tags) (E3558822)