| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 13.5cm x 8cm |
| Barcode | 5036740618910 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Two Heart Houses Tealight
Code: 340270
Village Pottery Croft House Cream Tealight
Code: 340275
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11.5cm x 11.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740618927 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Garden Mini House Tealight
Code: 340280
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8.5cm x 8.5cm x 8cm |
| Barcode | 5036740618934 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Boofle Metal Water Bottle (K63713)
Fox Under The Moon Watching From The Stars Book (FM257WFTS)
Equlibrium Tree of Life Brooch (279691)
Scribbles Daddy Plaque (K64357)