| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 10.8cm x 20.5cm x 11cm |
| Barcode | 5036740624508 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Croft House |
Village Pottery Croft House Thatch Straw
Code: 342592
Village Pottery Croft House Navy Roof
Code: 342593
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 11cm x 15.5cm x 8cm |
| Barcode | 5036740624515 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Croft House |
Village Pottery Croft House Slate Roof
Code: 342594
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 11cm x 16.5cm x 8.3cm |
| Barcode | 5036740624522 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Croft House |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Moving Crystal Heart Silver Plated Necklace (319709)
Village Pottery Croft House Cream Tealight (340275)
Boofle Metal Water Bottle (K63713)
Fox Under The Moon Watching From The Stars Book (FM257WFTS)
Equlibrium Tree of Life Brooch (279691)
Scribbles Daddy Plaque (K64357)