| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 1.5cm x 9.8cm x 1.6cm |
| Barcode | 5036740511235 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Tweezers
Code: 296591
Cactus Back Scratcher
Code: 320142
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 25 |
| Dimensions | 57.5cm x 5cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740555970 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Jar Opener
Code: 320143
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 22.5cm x 9cm x 2cm |
| Barcode | 5036740555987 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Village Pottery Garden Butterfly House Tealight (362406)
Dungaree Coo Reading (355066)
Scribbles Daddy Socks (K64358)
Modern Checked Fur Cuff Gloves (339270)
Xmas Glass Santa LED Dome Small (350660)
Moo-Shroom Coo Sitting Small (355061)