| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 23.5cm x 4.8cm x 2cm |
| Barcode | 5036740586462 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Extendable Rolling Massager
Code: 330360
7 Day Pill Box Monday To Friday
Code: 330362
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 18 |
| Dimensions | 12cm x 11cm x 4cm |
| Barcode | 5036740586486 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Flower Manicure Set With Case
Code: 330364
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 15 |
| Dimensions | 1.8cm x 10.8cm x 6.8cm |
| Barcode | 5036740586509 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Campervan Money Box Blue (295102)
Village Pottery Pink Beach House Tealight (320002)