| Assortment (Variations) | 5 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 30 |
| Dimensions | 9cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740475230 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Folding Glasses In Zipper Case in CDU
Code: 285901
Colourful Vibrating Massager in CDU
Code: 285902
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 15 |
| Dimensions | 24cm x 7cm |
| Barcode | 5036740475247 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
LED Pocket Magnifier in CDU
Code: 291307
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 48 |
| Dimensions | 8cm x 5.5cm x 1cm |
| Barcode | 5036740493753 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Butterfly Manicure Set With Case (320150)
Nordic Lights Candle Shade Sister (K62349)
Butterfly Cluster Tote Bag (319820)
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Bracelet (359185)
Cute Bronze Highland Coo Sitting Large (355053)
Father's Day Galaxy Grandad Plaque (K64372)