| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 22.5cm x 9cm x 2cm |
| Barcode | 5036740555987 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Jar Opener
Code: 320143
Butterfly Manicure Set With Case
Code: 320150
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 15 |
| Dimensions | 7cm x 11cm x 2cm |
| Barcode | 5036740561889 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Keychain Pill Holder
Code: 325000
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | 6.5cm x 1.9cm x 1.9cm |
| Barcode | 5036740570126 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Nordic Lights Candle Shade Sister (K62349)
Butterfly Cluster Tote Bag (319820)
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Bracelet (359185)
Cute Bronze Highland Coo Sitting Large (355053)
Father's Day Galaxy Grandad Plaque (K64372)