| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 25 |
| Dimensions | 57.5cm x 5cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740555970 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Cactus Back Scratcher
Code: 320142
Jar Opener
Code: 320143
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 22.5cm x 9cm x 2cm |
| Barcode | 5036740555987 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |
Butterfly Manicure Set With Case
Code: 320150
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 15 |
| Dimensions | 7cm x 11cm x 2cm |
| Barcode | 5036740561889 |
| Range | Accessories Collection |
| Collection | Accessories |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
All That Bling Rose Gold Plated Tennis Bracelet (334420)
7 Day Pill Box (296590)