| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 330cm x 240cm x 20cm |
| Barcode | 5036740603114 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Nature
Code: 339928
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Pearl
Code: 339929
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 340cm x 240cm x 40cm |
| Barcode | 5036740603121 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Two Tone Stackable Rings Hearts
Code: 339930
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 330cm x 240cm x 40cm |
| Barcode | 5036740603138 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Bamboo Silver Plated Large Heart Earrings (359174)
Pearl Bow Silver Plated Bracelet (359202)
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Earrings (359171)
Contemporary Long Silver Plated Rings Necklace (339548)
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Earrings (359133)
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Te Amo Silver Plated Pink Mother of Pearl Necklace (344635)
All That Bling Baguette Silver Plated Tennis Bracelet (339715)
Glam Rox Stylish Rectangle Silver Plated Necklace (349178)



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves