| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 2cm x 1cm |
| Barcode | 5036740552221 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Earrings Silver Plated/Rose Gold Plated Stars
Code: 319692
Gift Set of 3 Stacking Silver Plated Hearts Bracelets
Code: 329490
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740575848 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Celestial
Code: 339925
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 320cm x 240cm x 20cm |
| Barcode | 5036740603084 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |


Accessories Collection
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection